טיפולי פוריות, שיטת גת גורן לבעיות פוריות

שיטת גת גורן לטיפול בפוריות הגבר

מה הבעיה?

כ-15% מהזוגות בגיל הפריון לוקים בבעיות פוריות. מקובל לחשוב כי בעיות אלו מתחלקות באופן שווה בין שני בני הזוג, אך למעשה, דווקא הבעיות המורכבות יותר לפתרון שייכות לגבר והוא זקוק לטיפולי פוריות גם כן. מחקרים אחרונים קובעים כי תופעה הנקראת וריקוצלה (varicocele) היא הגורמת לכ-90% מהבעיות בתחום פריון גברים.

מהו הטיפול החדשני?

לאחר שנים רבות של מחקר, ד"ר יגאל גת, מנהל מרפאת פריון הגבר בבית החולים "מעייני הישועה" וד"ר מנחם גורן מומחה לרנטגן ורדיולוגיה פולשנית, פיתחו ושכללו את שיטת גת גורן לטיפול בתופעת הוריקוצלה. שיטה שעם השנים הפכה למומלצת על ידי ספר הפוריות הבינלאומי .

צפו בדיווח על שיטת גת גורן בחדשות ערוץ 2

הטיפול מבוסס על צנתור המבוצע בהרדמה מקומית בלבד הנמשך כשעה וחצי. במהלך הטיפול, מאתרים ומטפלים בכל רשת הוורידים הפגומה של הוריקוצלה – משני צידיה. טיפול זה מחזיר את זרימת החמצן התקינה לאשך ומאפשר לו לייצר תאי זרע באופן אופטימאלי. לאחר כ-3 חודשים מתחדש ייצור תאי הזרע והם משתפרים בכמותם, תנועתם ואיכותם.

מחקרים שפורסמו בירחוני האורולוגיה המובילים בעולם מראים כי שיטת גת גורן מצליחה לתת מענה לכ- 80% מהלוקים בבעיות פוריות הגבר (ראו עמוד מאמרים).

יתרונות הטיפול:

 1. ללא ניתוח
 2. ללא כאבים
 3. ללא מגע באזור הרגיש
 4. ללא אשפוז
 5. בהרדמה מקומית בלבד
 6. זמן טיפול קצר (כשעה וחצי)
 7. ללא סיכונים ותופעות לוואי הכרוכים בניתוח רגיל
 8. חזרה מהירה לחיי שגרה (כולל חיי מין מלאים בתוך 24 שעות)
 9. שיפור בקצב הייצור, בכמות, בתנועתיות ובמיוחד באיכות תאי הזרע
 10. אחוזי הצלחה גבוהים (כ 80%)

מעל 2,000 מטופלים שטופלו עד היום בשיטה הצליחו להביא ילדים לעולם וביניהם כאלו שנחשבו לעקרים מוחלטים (לא יצרו תאי זרע כלל)

ניתן לקרוא עוד על שיטת גת גורן בהרחבה בכתבה שפורסמה בעיתון "הארץ"

כיצד מתרחש התהליך?

 • אם עשית בדיקה של איכות הזרע / ספירת זרע והיא נמוכה, מומלץ מאד שתפנה לייעוץ במרפאה.
 • צוות המרפאה ישמח לתת לך מענה מהיר בטלפון או באמצעות השארת פרטים באתר ולאחר מכן תקבע לך בדיקת ייעוץ עם המומחים שלנו.
 • במפגש הראשוני, תתבצע אבחנה מקיפה של הבעיה וכן המלצה אם השיטה מתאימה לפתרון הבעיה
 • באם נמצא כי המרפאה יכולה לסייע למקרה הספציפי שלך, הטיפול בשיטת גת גורן יארך כשעה וחצי, ללא צורך בניתוח, בהרדמה מקומית בלבד, ללא צורך באשפוז, ללא כאבים, ללא החדרת סלילים לגוף ועם אחוזי הצלחה גבוהים (כ 80% הצלחה).
 • לאחר כחצי שעת מנוחה נוספת, תשוחרר הביתה וכעבור 24-48 תוכל לחזור לפעילות רגילה. לאחר כ-3 חודשים לערך, צפוי להירשם שיפור משמעותי בייצור תאי הזרע ולכן – שיפור משמעותי במצב הפוריות

על מנת לדעת עוד על הצנתור לטיפול בבעיות פוריות ולקבל מידע נוסף על פריון גברים, או טיפולי פוריות באופן כללי- צרו קשר עם המרפאה

 

חדשות ערוץ 2


שיווק באינטרנט | גת גורן Google+