סיפורי הצלחה של מטופלי בעיות ערמונית

לפניכם ציטוטים נבחרים מפי מטופלי גת גורן
(ביקשו להזדהות בשם פרטי בלבד)

עמיחי (64)

"עברו 64 שנים והנה הגיע היום שבו לא יכולתי להשתין בצורה תקינה. הדבר הפך למטרד בלתי נסבל. התייעצתי עם שלושה רופאים שונים והאחרון המליץ לי לעבור ניתוח מסובך ממנו פחדתי מאוד בגלל תופעות הלוואי. למרות שאני גר בארץ רחוקה החלטתי לנסות את האפשרות של הטיפול הישראלי של גת וגורן. קניתי כרטיס טיסה, הגעתי למרפאה וההסבר שהוצג לי במרפאת גת גורן אודות הסיבה להגדלת הערמונית והדרך המיוחדת שלהם להקטנה שלה - היה הגיוני יותר מכל מה ששמעתי עד כה. ביצעתי מיד את הטיפול. עברו חמישה חודשים מאז וכבר הספקתי לשכוח את הפחד משנת לילה טורדנית, מטיסות ארוכות, את ההימנעות משתייה לפני מסע ארוך ועוד. ויש גם תופעות לוואי נעימות: הדיכאון נעלם, הלחץ ירד והקלילות חזרה. תודה לכם ד"ר גת וד"ר גורן. אני משאיר את כתובת המייל שלי כדי שגם מטופלים אחרים יוכלו לשמוע ממני בגוף ראשון על הצלחת הטיפול"   כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת

יורם ר. (55)

"לאחר שנתיים של סבל מערמונית מוגדלת, של לילות ללא שינה, בהן מצאתי את עצמי מתעורר לפחות 4 עד 5 פעמים כדי ללכת לשירותים, הטיפול הזה הציל את חיי. חזרתי לחיים בפירוש. אני ישן כמו תינוק ופעלתן ביום יום כמו בימי נעוריי"

 

איל  ג. (54)

"גת וגורן פשוט הצילו אותי. סבלתי מאוד מבעיות ערמונית והייתי יורד כ 5 פעמים בלילה להטלת שתן. היום זה לא קורה בכלל! בעבר הייתי מפחד לנסוע נסיעות ארוכות מהחשש שאצטרך לעצור באמצע ולצאת באמצע הכביש המהיר כדי להתפנות. היום תודה לאל ובזכות הטיפול החיים השתנו לחלוטין".

 

מנחם ק. (61)

"עד לא מזמן פחדתי לטפל בבעיית הערמונית מוגדלת, בעיקר בגלל החשש לנושא האונות. הטיפול בשיטת גת גורן היה מפתיע מכיוון שלא היה ניתוחי, לא כאב והוסבר לי כי אין כל מגע באזור הרגיש ולכן אין חשש לנושא האונות כלל. וכך אכן קרה. הערמונית חזרה לגודלה המקורי, אני לא סובל יותר מעצירות שתן, והאונות במיטבה. ממליץ לכל מי שחושש לבצע ניתוח או טיפולים אחרים שלא עוזרים – לבצע את השיטה הזאת"

 

יואל ר (52)

"אחרי שהבנתי שאני סובל מבעיות ערמונית פחדתי לבצע טיפול כלשהו. ידעתי שטיפולי ערמונית עלולים להיות מסוכנים ולגרום לתופעות לוואי וניסיתי להדחיק את זה. התסמינים הלכו וגברו אבל הפחד שיתק אותי מלעשות צעד. לאחר ששמעתי על השיטה הגעתי למרפאת גת גורן ושמחתי לשמוע שיש טיפול שלא מסכן אותי מצד אחד ויעיל מאוד מצד שני. עברתי את הטיפול וכך בדיוק קרה. הטיפול היה קל וללא הרדמה. הייתי בהכרה מלאה ואף הדגימו לי על המוניטור מולי כיצד הטיפול מתרחש. תוך 3 שבועות מאז הטיפול הפרוסטטה קטנה משמעותית והתסמינים נעלמו לחלוטין. ממליץ מאוד לכל המתלבטים לבדוק את האפשרות לבצע טיפול זה"

 

מוטי פ. (57)

"במשך 5 שנים סבלתי מפרוסטטה מוגדלת. בהתחלה קמתי פעמיים בלילה ועם הזמן נאלצתי לקום 3-4 פעמים, דבר ששיבש לי את כל יום העבודה שלמחרת. למען האמת פחדתי אפילו לברר אפשרות לבצע טיפולי ערמונית שכן פחדתי מהסיבוכים הידועים. בהמלצה של חבר הגעתי למרפאת גת גורן והוסבר לי בפירוט מהן הסיבות הגורמות לפרוסטטה מוגדלת וכיצד ניתן לפתור זאת ללא תופעות לוואי. לאחר שהבנתי הרבה יותר - החלטתי לעבור את הטיפול ואכן לאחר כשבועיים חל שיפור מדהים במצבי. אני כבר לא יורד שירותים בלילה (למעט מקרים נדירים של פעם אחת בלילה) וכושר הטלת השתן השתנה מקצה אל קצה. אני ערני יותר, חיוני יותר ופעלתן יותר ועל כך מגיעה לרופאים תודה גדולה מכל הלב"

 

ניתן לקרוא על סיפורי הצלחה נוספים של מטופלי גת גורן באמצעות פנייה למרפאה

 
שיווק באינטרנט | גת גורן Google+