סיפורי הצלחה של מטופלי בעיות פוריות

לפניכם ציטוטים נבחרים מפי מטופלי גת גורן (חלקם נשארו בשם פרטי בלבד לבקשתם)

____

לירון לוריא:

"ד"ר גת וד"ר גורן הם המצילים שלי, המלאכים שלי. אחרי ארבע שנים של טיפולי פוריות , אחרי שכמעט התייאשנו מהסיכוי להביא ילד לעולם - גיליתי שהבעיה היא אצלי. הלכתי אליהם וטופלתי. תוך חודשים ספורים אשתי נכנסה להריון, וכעבור שנתיים נוספות הפכתי לאב גאה לשני ילדים מקסימים. אני ממליץ לכל גבר שלא מצליח להביא ילדים לעולם - להיבדק אצלם. ומזמין את כל מי שמעוניין לדעת עוד פרטים - ליצור עימי קשר במייל:  כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת "

103FM - גבי גזית משוחח עם לירון לוריא על הטיפול

 

גל רותם:

"למרות שמספר רופאים טענו שוב ושוב שרק אשתי היא זו שצריכה לעבור טיפולי פוריות מפרכים, עמדתי על שלי שהבעיה אצלי ולא אצלה.

תחילה ביצעתי ניתוח רגיל לטיפול בוריקוצלה במסגרת בית החולים, אבל לא היו לכך תוצאות חיוביות מספקות.

לא איבדנו תקווה והמשכנו לחפש, עד שמצאנו את הטיפול בשיטת גת גורן. לאחר שלמדנו את הנושא והבנתי את משמעות הטיפול, עברתי את הצנתור ולאושרנו, אחרי  כ 5  חודשים, אשתי נכנסה להריון. לא עברו 6 חודשים לאחר הלידה ואשתי נכנסה שוב להריון

כעת נותר לנו לסבול בבית רק מרעש של תינוקות, מהחלפת טיטולים ואנחנו עושים זאת באושר גדול!

מוכן גם לספר על ניסיוננו באופן אישי, ולצורך כך משאיר את פרטי ההתקשורת שלי במרפאה לכל מי שצריך"

 

ד.פ.

"הגענו אל דוקטור גת ללא תקווה גדולה. עברתי בעבר ניתוח ווריקוצלה רגיל ללא שיפור משמעותי בייצור תאי הזרע. הרופאים אמרו כי המצב שלי קשה משום שחל נזק בלתי הפיך לאשכים עקב אבחון מאוחר.___

התחלתי לחקור בעצמי על שיטת גת גורן, והלכנו לפגוש את ד"ר גת. בשנת 2008 ביצעתי את הצנתור בשיטת גת גורן ושלושה חודשים אחר כך עשיתי בדיקה, והערכים שלי גדלו פי 10. הייתי בטוח שמדובר בטעות בבדיקה, אבל בדיקה נוספת הוכיחה כי בניגוד לכל ההערכות הרפואיות שקיבלתי לפני כן, הערכים שלי השתפרו לרמת הנורמה הן בכמות, הן במורפולוגיה והן בתנועתיות.

לאחר חודש נוסף, אשתי נכנסה להריון טבעי, ב- 2009 נולד בשעה טובה בננו מיכאל.

הקושי הגדול בטיפולי הפוריות היתה הידיעה שאשתי צריכה לעבור את כל הסבל הזה בגלל בעיה אצלי. אי הוודאות, הקשיים לעבוד ולנהל אורח חיים סביב מחזוריות הטיפולים, הזריקות שהיא היתה צריכה לקחת. האכזבה אחרי כל טיפול לא מוצלח. כל זה גרם לי להרגיש מאוד רע, אבל גם להעריץ את אשתי על הסבל שהיא עוברת למען הקמת משפחה ביחד.

אני חייב לציין שגם לאחר כל המידע שאספתי על שיטת גת גורן, לא הייתי בטוח שזה יצליח לנו. אמנם הייתי אופטימי אבל לא רציתי לתלות בזה הרבה תקוות בגלל כל התלאות שבדרך.  כך שההפתעה והשמחה שזה הצליח היתה גדולה מאוד!

אני משאיר את המייל שלי שפתחתי במיוחד לטובת גולשי האתר ולמטופלים אחרים שמעוניינים לשמוע פרטים נוספים על המקרה שלי. אשמח גם לשוחח טלפונית עם מי שזקוק לכך וישלח הודעה ל "> כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת

 

ירון:

"הטיפול בשיטת גת-גורן הציל אותי ואת אשתי, נתן לנו סיבה נוספת לקום בבוקר. כבר התייאשנו מהסיכוי להביא ילד לעולם. היינו אצל פרופסור שאמר שאין מה לעשות. ואצל דוקטור שאמר שיש אולי פתרון - אבל בניתוח קשה. ואז שמענו על שיטת גת-גורן. חצי שנה אחרי הטיפול - אשתי נכנסה להריון. אנחנו מאד מאושרים".

 

צחי אשרוב:

"בזכות זה שהכרתי את ד"ר גת, נולדו לי שני ילדים בריאים, בדרך טבעית, ללא הפריה. "תודה רבה מקרב הלב.".

 

י' ו-ס'

"ד"ר גת פתר את הסיוט שלנו ומנע מאיתנו סבל רב. הוא נגע בשורש הבעיה, ובזכותו יש לנו עוד שני ילדים. שלושה חודשים לאחר הטיפול בשיטת גת-גורן כבר נכנסנו להריון. וזמן קצר אחרי שנולד ילדנו השני, נכנסנו להריון נוסף. זו המתנה הגדולה שלנו".

 

יובל:

"בעקבות הטיפול בשיטת גת-גורן נולדו לי שני ילדים נפלאים. הטיפול עצמו הפתיע אותי - זה לא היה ניתוח, זה לא כאב, ואחרי שעה ומשהו כבר הייתי בדרך הביתה. התפעלתי במיוחד מהמקצוענות של ד"ר גת ומהיסודיות של ד"ר גורן. בזכותם הפכנו למשפחה".

יאיר :

"אחרי כל כך הרבה חוות דעת של רופאים אחרים שטענו כי אשאר עקר לנצח קרה הבלתי יאומן. ד"ר גת וד"ר גורן הפכו חלום רחוק למציאות ובטיפול קל ומהיר הפכו אותי לאב נרגש ומאושר ל-2 ילדים מקסימים (והשלישי בדרך). אין בפי מילים מספיקות כדי להודות, לשבח ולהלל את הרופאים ואת הטיפול הקרוי על שמם."

אורן :

"אמנם שמם של ד"ר גת וד"ר גורן הולך לפניהם בכל העולם, אבל מבחינתי הם קודם כל אלו שעזרו להביא את בני הקטן לעולם. תודה מעומק הלב".

תומר מ.

"כשהודיעו לי לראשונה שאני סובל מבעיות פוריות הייתי מיואש. כשהגעתי למרפאת גת גורן קבלתי בפעם הראשונה תקוה. הסבירו לי שבעיות פוריות אלו ניתנות לפתרון קל יחסית וכך אכן היה. כשלושה וחצי חודשים לאחר הטיפול (שהיה קל ולא כואב) אשתי נכנסה להריון ספונטני וטבעי והיום אני אב מאושר לילד בריא (טפו טפו טפו) ומקסים בן חצי שנה"

ניתן לקבל מידע על  סיפורי הצלחה נוספים של מטופלי גת גורן וליצור עמם קשר בפנייה למרפאה

 

חדשות ערוץ 2


שיווק באינטרנט | גת גורן Google+